دفتر رسمی ازدواج 472

دفتر رسمی ازدواج 472 موبایل : 22267711
نام مدیر : دفتر رسمی ازدواج 472 شماره ثابت : 22267712

استان : تهران

فکس :

شهر : تهران

تلگرام :
منطقه : شمال اینستا : ezdevaj472@
پست الکترونیکی : ezdevajj472@Gmail.com وب سایت :
تخفیف : %
درباره ما

دفتر رسمی ازدواج 472 تهران در سال 1377 تاسیس گردید.ما افتخار آن را داریم که بیان کنیم تا این زمان، پذیرای بیش از 10 هزار عروس و داماد عزیز بوده ایم و از این باب بر خود می بالیم و همواره میزبان شما شهروندان عزیز هستیم

شرح نهاد دفتر ازدواج در ایران:

دفاتر ازدواج و طلاق از نهادهای تخصصی مدنی هستند که بخشی از وظایف اجرایی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را انجام می‌دهند. این دفاتر از نظر مالی مستقل هستند و به طور خصوصی اداره می‌شوند؛ ولی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سردفتران ( مدیران دفاتر ) را گزینش می‌کند، قوانین این دفاتر را تنظیم و ابلاغ می‌کند و بر عملکرد این دفاتر نظارت می‌کند.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با توجه به اعلام نیاز واحدهای ثبتی در سراسر کشور از روش آزمون کتبی و اختبار سردفتر ازدواج برای نقاط مورد نظر برمی‌گزیند.

مدیران هر حوزه ثبتی وظیفه دارند که دفاتر ازدواج و طلاق مقر اداره خود را حداقل یک‌بار در ماه و دفاتر خارج از مقر اداره را حداقل یک‌بار در شش ماه بازرسی کنند.

 

آدرس

شريعتي قلهك ايستگاه يخچال جنب كوچه اميري فر پلاك 1458 ط اول واحد سمت چپ – کد پستي: 1913863813

خدمات و امکانات

ثبت عقد دائم

ثبت طلاق

اعزام عاقد به سالن و منزل

انجام عقد صوری و تشریفاتی

سفره عقد

وکالت طلاق

طلاق توافقی

ثبت نام اینترنتی

برای دریافت قیمت تعرفه های دفتر ثبت ازدواج در دفتر رسمی ازدواج 472 از طریق فرم زیر درخواست خود را اعلام کنید


گالری عکس
کسب و کار های مشابه
تخفیفات
در صورت مراجعه به دفتر رسمی ازدواج 472 اعلام کرده از طریق وبسایت عروسین معرفی شده اید تا از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.
تگ ها
پیام مدیریت
عروسین وب سایت جامعی برای معرفی کسب و کارها است. عروسین در قبال فعالیت ها و کسب و کارهایی که کاربران در وب سایت قرار می دهند هیچ مسئولیتی ندارد. بنابراین قبل از واریز هر گونه وجهی از صحت خدمات و فعالیت کسب و کار مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید .
نظر شما