معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل آرایی
توسط : مریم علی پور در تاریخ : 1401/9/13 در مطالب : گل آرایی

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل های ویژه یلدا برای عروس خانم ها

 

باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است.

به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز برای ما ایرانیان بوده است. یکی از رسم و رسومات ایرانیان در شب یلدا، بردن شب یلدایی برای عروس است. هدیه شب یلدا برای عروس، یکی از دغدغه های افرادی است که به تازگی ازدواج و یا نامزد کرده اند و به دنبال خرید هدیه شب یلدا هستند. اما واقعیت این است که خارج از بحث دغدغه و خلاقیتی که می توان برای هدیه شب یلدا برای عروس به خرج داد، هدیه شب یلدایی عروس از یک سری قانون و قواعدی پیروی می کند که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

باکس شب یلدا برای عروس

باکس گل یلدایی برای عروس باید شامل یک سری هدایای خوش طعم و خوشگل باشد که عروس خانم ها از گرفتن این هدایا خوشحال شوند. فارغ از این موضوع، خرید هدیه شب یلدا برای عروس یک رسم است و قطعا بسیار مهم خواهد بود که خانواده داماد بهترین هدایا را برای شب یلدای عروس خانم ها خریداری کنند.

در ادامه مقاله در مورد هدایایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، صحبت کرده ایم. هر یک از این هدایا می توانند در باکس شب یلدا برای عروس قرار بگیرند و در کنار زیبایی، هدیه را لوکس تر و خاص تر جلوه دهند. شما می توانید برای تکمیل کردن باکس شب یلدا برای عروس، یک فالنامه حافظ را نیز در باکس شب یلدا قرار دهید.

شب یلدا برای عروس چی میبرن؟

چند هدیه مناسب برای عروس

ست آجیل خوری

گوشواره طلا

ست شیرینی خوری

کیف دستی مجلسی

دیوان حافظ و شاهنامه

عطر و ادکلن

 

 

با هدیه شب یلدا برای عروس، اولین شب یلدا با عروس را به خاطره انگیزترین شب تبدیل کنید! یکی از سوالات رایجی که برای خانم داماد وجود دارد این است که برای هدیه شب چله عروس چه چیزی می برند؟ اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، به شما می گوییم که هدیه شب یلدای عروس، بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد. ممکن است یک فرد علاقه مند به خرید طلا باشد و در باکش شب یلدا برای عروس، طلا نیز قرار دهد. اما این در حالی است که همه افراد قادر به خریدن طلا برای هدیه شب یلدا نیستند.

اما هدیه شب یلدا برای عروس از یک قاعده خاص پیروی می کند. در واقع، شما دو دسته کادو برای عروس در این شب خریداری می کنید که یک دسته مربوط به خوراکی های مختلف اند و یک دسته دیگر مربوط به لباس و پوشاک می باشند.

جدیدترین باکس گلهای یلدایی

باکس شب یلدا برای عروس

هدایای خوراکی هدیه شب یلدا برای عروس

خوراکی های مختلف از جمله هدایای شب یلدا برای عروس محسوب می شوند. این خوراکی ها با تنوع بالایی قابل خریداری اند و بخش اعظمی از هدایای شب یلدا را تشکیل می دهند. از جمله خوراکی هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد را در جدول زیر نام خواهیم برد و در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم:

1) آجیل

آجیل یکی از انواع خوراکی های ضروری است که تقریبا در همان سفره های شب یلدا عروس خانم ها دیده می شود. البته تزئین آجیل اهمیت بسیار زیادی در هدیه شب یلدا برای عروس دارد.

2) میوه های پاییزه و زمستانه

میوه های مختلفی از جمله انار، خرمالو و میوه های مختلف دیگر مانند موز، پرتقال و نارنگی از جمله میوه های محبوب برای شب یلدای عروس محسوب می شوند. البته بسیاری از افراد، هندوانه تزئین شده را نیز در میان هدایای خوراکی خودشان قرار می دهند.

3) برنجک و شادونه

برنجک و شادونه یکی دیگر از انواع خوراکی هایی است که می تواند برای هدیه شب یلدا برای عروس خریداری شود. این خوراکی قیمت مناسب تری نسبت به آجیل دارد. به همین خاطر، انتخاب خوبی برای افرادی است که بودجه زیادی برای خرید آجیل ندارند.

4) پفک هندی و پفیلا

پفک هندی و پفیلا می توانند با تزئیات زیبایی که دارند، هدیه شب یلدا برای عروس را کامل کنند.

5) ژله

ژله به خصوص ژله هایی که با طرح هندوانه تهیه می شوند، می توانند یکی از ایده آل ترین خوراکی ها برای هدیه شب یلدای عروس محسوب شوند.

6) انواع شیرینی

شیرینی از جمله خوراکی های دلخواهی است که می توانید در کنار دیگر انواع خوراکی ها، هدیه دهید. شیرینی های سنتی می توانند گزینه خوبی برای شب یلدای عروس محسوب شوند.

هدایایی از نوع پوشاک برای شب چله عروس

زمانی که هدایای خوراکی را برای هدیه شب چله عروس تهیه کردید، باید به دنبال تهیه هدایای غیرخوراکی بروید. از جمله هدایایی که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند، عبارتند از:

1) نیم بوت و بوت

نیم بوت و بوت از جمله هدایایی اند که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند. این دو هدیه جذاب اگر چرمی باشند، شکیل تر و لوکس تر خواهند بود.

2) پالتو

پالتوهای چرمی، پالتوهای فوتر و انواع پالتوهای پاییزه و زمستانه، می توانند برای هدیه شب یلدا برای عروس گزینه بسیار خوبی باشند. به خصوص اگر در کنار نیم بوت و بوت قرار گیرند.

3) کاپشن

توصیه می کنیم که برای هدیه شب چله عروس یا کاپشن را انتخاب کنید یا پالتو. اما در صورتی که از خرید پالتو منصرف شده اید، می توانید کاپشن های موجود در بازار را بررسی و یکی از آن ها را انتخاب کنید.

4) بافت زنانه

بافت زنانه، در گروه انواع لباس هایی است که می تواند با قیمت مناسب تر برای هدیه شب یلدای عروس خریداری شود.

شب یلدا برای عروس

گل شب یلدا برای تازه عروس ها

باکس شب یلدا برای عروس همراه با شمع قرمز و دیوان حافظ

 

هدیه شب یلدا برای عروس، باید به صورت اختصاصی خریداری شود تا عروس خانم ها از گرفتن این هدیه خوشحال شوند. واقعیت این است که با توجه به بالا رفتن هزینه های ناشی از خرید هدیه شب چله برای عروس، بسیاری از خانواده ها به دنبال کاهش هزینه های ناشی از خرید هدیه شب یلدا برای عروس هستند.

با توجه به تنوع خوراکی ها و لباس هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، می توان تا حد زیادی هزینه های ناشی از هدیه شب یلدا را کاهش داد. به طور مثال، می توان حجم آجیل های خریداری شده برای عروس را کاهش داد و به جای آن از برنجک، شادونه و یا تخمه های ارزان قیمت تر استفاده کرد. یا به طور مثال، می توان به جای خرید پالتو و یا کاپشن اقدام به خرید بافت زنانه کرد که هم زیبایی منحصر به فردی دارد و هم قیمت آن مناسب تر از هدیه شب یلدا برای عروس محسوب می شود.

در هر صورت اینکه شما کدام یکی از انواع هدایای ذکر شده برای شب یلدای عروس را انتخاب کنید، بستگی به سلیقه، نظر و بودجه شما دارد. با این حال فراموش نکنید که هدیه شب یلدا برای عروس، یک رسم و رسوم بسیار مهم است. بنابراین، اگر خانواده عروس به رسم و رسومات اهمیت بسیار زیادی می دهند، تلاش کنید که از بهترین هدایا برای هدیه شب یلدای عروس استفاده کنید تا ناراحتی در میان خانواده عروس و داماد پیش نیاید.

باکس گل یلدا با قیمت های مناسب

جعبه یلدا با تم قرمز هدیه به یادماندنی است.

تزیین شب یلدا برای عروس

به غیر از اینکه نوع هدایای قرار گرفته در پک هدیه شب یلدا برای عروس اهمیت بسیار زیادی دارد، تزیین و نوع بسته بندی این هدایا نیز بسیار مهم است. به همین خاطر، همواره توصیه می کنیم که بعد از خرید هدیه شب یلدا برای عروس خانم ها، به دنبال تزیین این هدایا نیز باشید.

روش های مختلفی برای تزیین شب یلدا برای عروس وجود دارند. خوشبختانه این روزها کسب و کارهای مختلفی برای تزیین شب یلدای عروس روی کار آمده اند که خدمات خود را به صورت تخصصی و اصولی ارائه می کنند. اما اگر دوست دارید که هدیه شب یلدای عروس را خودتان تزیین کنید، می توانید از ایده های زیر کمک بگیرید.

  • گل آرایی کنید. باکس ها و هدایای شب چله عروس را به طور مناسب گل آرایی کنید. از گل های قرمز و متنوع برای زیباتر کردن هدایا استفاده کنید.
  • از باکس ها و جعبه های جذاب کمک بگیرید. از باکس ها و جعبه های جذاب برای قرار دادن هدایا استفاده کنید. باکس های چرمی و جعبه چوبی از جمله گزینه های خاص برای هدیه شب یلدا محسوب می شوند.
  • چیدمان را به بهترین شکل انجام دهید. چیدمان هدیه شب یلدا برای عروس بسیار حائز اهمیت است. لباس ها، خوراکی ها و ... را به طور منظم و خاص در ظروف و باکس ها بچینید.
  • به آرایش میوه ها توجه بیشتری داشته باشید. میوه های پاییزه و زمستان زیبایی خاصی دارند و اگر بتوانید از این زیبایی ها به نفع خود استفاده کنید، قطعا شاهد بهبود زیبایی هدایای شب یلدا برای عروس خواهید بود. به طور مثال، توصیه می کنیم که انارها را باز کنید تا دانه های سرخ آن ها زیبایی بیشتری به سفره شب یلدا بدهند.

جام گل شیشه ای قرمز یلدایی

تزیین گل شب یلدا برای عروس

جعبه گل برای شب چله

یکی از زیباترین هدایای شب چله، جعبه گل است. اما چه گلی برای شب یلدا مناسب است؟ جعبه های گل تزیین شده با گل های قرمز و نارنجی، می توانند مناسب و زیبایی خاصی داشته باشند و در عین حال یک هدیه ای برای تقدیم عشق به عروس خانم ها نیز شناخته می شوند. جعبه گل برای شب چله، باید به صورت منحصر به فرد باشد و تعدادی گل های خوش رنگ درون آن قرار بگیرد.

جعبه گل شب یلدا می تواند شامل میوه های پاییزه مانند خرمالو هم باشد. قرار دادن چوب دارچین و دیگر انواع وسایل تزیینی در جعبه گل شب چله، قطعا زیبایی این هدیه را افزایش می دهد. شما می توانید بر روی جعبه گل شب یلدا، یک متن قرار دهید و علاقه خود را به همسرتان ابراز کنید. بنابراین، اگر به گل و تقدیم گل علاقه مند هستید، به غیر از گل آرایی های انجام شده در هدایا، اقدام به خرید جعبه گل برای شب چله نیز کنید.

https://vipshop.flowers/

به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟ باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است. به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز ب...
1401/9/13
بیشتر
مطالب پیشنهادی

تمیز کردن ماشین لباسشویی با مواد مختلف

گرد و خاک لباس‌ها، مواد شوینده و مواد معدنی موجود در آب‌های سخت به مرور در قسمت‌هایی از لباسشویی که قابل دیدن نیستند، باقی می‌مانند و باعث رشد کپک‌ها، باکتری‌ها و ایجاد بوی بد در آن می‌شوند. اگر احساس می‌کنید ماشین لباسشویی شما بو گرفته است و لباس‌ها خوب تمیز نمی‌شوند، وقت آن رسیده که لباسشویی خود را تمیز کنید. اما چگونه می‌توان یک ماشین لباسشویی را تمیز کرد؟ در این مطلب ما چند روش و نکته برای تمیزکردن آسان لباسشویی آورده‌ا‌یم. با استفاده از این روش‌ها هر شش ماه یکبار لباسشویی را تمیز کنید تا هر گونه کپک، کثیفی و بوی نامطبوع در دستگاه از بین برود.
1402/6/8
بیشتر

خرید پلیور از فروشگاه اینفینیتی با قیمت ارزان

می دانید که بهترین جا برای خرید پلیور و بافت زنانه کجاست؟ شما هم به دنبال بررسی انواع بافت مردانه و زنانه هستید؟ از بهترین لباس های مردانه می توان به پلیورها اشاره کرد. با نزدیک شدن به فصل پاییز و زمستان، بسیاری از آقایان ترجیح می دهند که شیک ترین انواع محصولات یاد شده را تهیه و خریداری کنند. با پوشیدن لباس مذکور می توانید بسیار شیک پوش به نظر برسید. همچنین لباس یاد شده می تواند شما را در برابر سرما محافظت نماید. شما می توانید لباس یاد شده را به راحتی با سایر لباس های زمستانی خود ست کنید.
1402/6/2
بیشتر

آیا تزریق ژل باسن خطرناک است؟

تزریق ژل به باسن یکی از روش‌های حجم‌دهی به این ناحیه از بدن است که در حال حاضر به‌عنوان یک روش مرسوم و البته محبوب شناخته می‌شود. افرادی که می‌خواهند ناحیه باسن را برجسته و بزرگ‌تر کنند، اما در عین حال نمی‌خواهند برای آن هزینه زیاد صرف کنند در ابتدا تزریق پرکننده‌ها را انتخاب خواهند کرد. از بین پرکننده‌‌‌‌‌های موجود تزریق ژل و فیلر راهی آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر است. در غیر این صورت افرادی که دارای چربی مازاد هستند، می‌توانند از نواحی دارای چربی مثل شکم، پهلو و ران‌ها برای انتقال چربی به باسن استفاده کنند،اما این روش نیازمند جراحی بوده و هزینه بیشتری را به متقاضی تحمیل می‌کند.
1402/5/28
بیشتر

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir برای اینکه بتوانید ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنید از روشی که در این مقاله قرار است با هم طی کنیم می‌توانید پیروی کنید.
1402/4/16
بیشتر

بهترین سایت ایرانی دانلود عکس پروفایل با انواع موضوعات

انتخاب آواتار یا عکس پروفایل دومین قدم برای ورود به هر شبکه اجتماعی، پس از انتخاب نام کاربری است. شاید شما هم بسیاری اوقات با این دغدغه روبه‌رو باشید و ندانید کدام عکس خود را بر روی پروفایل شبکه مورد نظر بگذارید. گاهی هم دوست دارید عکسی انتخاب کنید که ویژگی‌های شخصیتی شما را نشان دهد و بر روی دیگران تاثیرگذار باشد، اما عکس خودتان هم نباشد.
1402/3/30
بیشتر

معرفی برندهای ایرانی و شماره رنگ مو برای پوشاندن سفیدی مو

معرفی برندهای ایرانی و شماره رنگ مو برای پوشاندن سفیدی مو سوال مهمی که بیشتر خانم ها موقع خرید رنگ مو با آن مواجه می شوند این است که چه شماره ای از رنگ موها برای پوشش دادن تارهای سفید مو ...
1402/1/31
بیشتر
مطالب تصادفی

مژه مصنوعی برای عروس

با در نظر گرفتن مژه‌های خود به مرحله بعدی برای روز عروسی خواهید رسید ؟ بسیاری از عروس‌ها تصمیم می‌گیرند که توجه ویژه‌ای به مژه های خود داشته باشند . اما همین رفتار برای تک‌تک افراد درست نیست . ما در اینجا سه روش مشهور برای برجسته کردن مژه‌های خود در روز عروسی را با شما در میان می گذاریم ...
1397/11/20
بیشتر

لباس عروس

دختر ها و خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود یک اندام لاغر و متناسب و بدون هیچ ایرادی داشته باشند ، به همین خاطر به اندام خود توجه زیادی دارند که به دلایلی رژیم و برنامه ورزشی برای خانم ها قبل از مراسم عروسی کاری سخت می باشد . به همین خاطر اگر در آرزوهای خود همیشه یک لباس عروس شیک را در ذهن دارید به یاد داشته باشید که به اندام خود توجه داشته باشید تا لباس عروس بر تنتان به بهترین شکل دیده شود ...
1397/8/11
بیشتر

بانک سالن زیبایی و آرایشگاه

در یک مراسم عروسی همواره توجه خاصی به آرایش عروس و آرایش داماد می شود و همواره عروس و داماد ها به دنباله بهترین سالن های زیبایی و آرایشگاه ها هستن تا آرایش و میکاپ روز عروسی خود را دست آنها بسپارند ، وب سایت عروسین برای راحت کار شما عزیزان بانک سالن زیبایی و آرایشگاه را راه انداخته است که ...
1397/6/1
بیشتر

مانیکور زیبا برای روز عروسی

در مورد بعضی از ایده‌های جدید مانیکور برای روز بزرگ عروسیتان استفاده می کنید ؟ ما ۱۰ تا از مانیکور های محبوب و جذاب را پیدا کردیم که به نظر همه تقریبا ً مناسب است . چه شما به دنبال چیزی ظریف و یا جسورانه هستید ، ما برخی ایده‌های مانیکور را برای شما داریم که در ادامه مطلب می توانید آنها را مشاهده کنید ...
1397/12/4
بیشتر

جوهره بزرگترین مرجع دانلود عکس در ایران

اگر به دنبال هر عکس در رابطه با هر موضوعی هستید دیگر لازم نیست به صورت انگلیسی جستجو کنید و عکس خود را در گوگل ایمیج پیدا کنید ، ما در جوهره کار شما را راحت کرده ایم ، جوهره به عنوان مرجع دانلود عکس در تمامی زمینه های مختلف به شما کمک می کند تا هر عکسی را با هر موضوعی و با کیفیت های مختلف پیدا کرده و به صورت رایگان و با لینک مستقیم این عکس را مشاهده و دریافت نموده .
1400/3/19
بیشتر

ویژگی های دسته گل عروسی

اهمیت دسته گل عروس به مرور زمان در حال تغییر است . در اصل دسته گل عروسی گیاهان و ادویه هایی بودند که برای حفظ روح مراسم عروسی طراحی شده بودند و بعد از آن نماد بی گناهی و خلوص عروس بودند ، این روز های برای دسته گل های عروسی معمولا از رنگ های شاد و گل های زیبا استفاده می کنند ، ما در این پست در مورد ویژگی های دسته گل عروس با شما صحبت خواهیم کرد ...
1397/9/5
بیشتر
تگ ها

سبک زندگی

داماد و عروس زشت

عروس و داماد زیبا

آداب و رسوم عروسی در گیلان

پذیرایی به انگلیسی

دسر خو شمزه

نور پردازی

متن کارت عقد کنان

سایت تغذیه و تناسب اندام

بعد از ازدواج افسرده شدم

تعریف نوزاد و کودک

فروش دفتر یادبود عروسی

آداب و رسوم عروسی بختیاری

مراسم ازدواج اهل حق

سایت عروسی هنرمندان

دوران آشنایی ازدواج

زمانبندی کارهای عروسی

خواستگاری به انگلیسی

سایت عروسی بزرگ

دامادی

همسر داری

عروس هلندی

مطالب پزشکی و سلامت

مرجع عروسی

سبک زندگی اسلامی

خدمات عروسی

مجله عروس الخلیج 2014

مهارت های زندگی مشترک

آداب و رسوم عروسی در لرستان

دامادی در خواب

راهنمای عروسی مشهد

دامادی به نام صفر

دامادی تنها نیست

بهترین های عروسی

دکوراسیون منزل

روابط زن و شوهر

داماد و عروس خوشگل

مراسم عروسی

دکتر تغذیه و تناسب اندام

مراسم ازدواج شیطان پرستان

داماد خوش قدم

ازدواج دانشجویی

داماد

جدول زمانبندی کارهای عروسی

بارداری ناخواسته

عروسی خوبان

متن کارت عقد

پذیرایی ساده

خیانت زن

برنامه ریزی مراسم عروسی

نظر شما

جستجو در مجله عروسی
مطالب جدید مجله عروسی
دسته بندی های مجله عروسی
تبلیغات در عروسین
جهت ثبت مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود در وبسایت عروسین و پیدا کردن هزاران مشتری و رونق بخشیدن به مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود ، مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود را از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت کنید :

ثبت کسب و کار
اینستاگرام عروسین
اینستاگرام وبسایت عروسین