معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل آرایی
توسط : مریم علی پور در تاریخ : 1401/9/13 در مطالب : گل آرایی

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل های ویژه یلدا برای عروس خانم ها

 

باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است.

به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز برای ما ایرانیان بوده است. یکی از رسم و رسومات ایرانیان در شب یلدا، بردن شب یلدایی برای عروس است. هدیه شب یلدا برای عروس، یکی از دغدغه های افرادی است که به تازگی ازدواج و یا نامزد کرده اند و به دنبال خرید هدیه شب یلدا هستند. اما واقعیت این است که خارج از بحث دغدغه و خلاقیتی که می توان برای هدیه شب یلدا برای عروس به خرج داد، هدیه شب یلدایی عروس از یک سری قانون و قواعدی پیروی می کند که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

باکس شب یلدا برای عروس

باکس گل یلدایی برای عروس باید شامل یک سری هدایای خوش طعم و خوشگل باشد که عروس خانم ها از گرفتن این هدایا خوشحال شوند. فارغ از این موضوع، خرید هدیه شب یلدا برای عروس یک رسم است و قطعا بسیار مهم خواهد بود که خانواده داماد بهترین هدایا را برای شب یلدای عروس خانم ها خریداری کنند.

در ادامه مقاله در مورد هدایایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، صحبت کرده ایم. هر یک از این هدایا می توانند در باکس شب یلدا برای عروس قرار بگیرند و در کنار زیبایی، هدیه را لوکس تر و خاص تر جلوه دهند. شما می توانید برای تکمیل کردن باکس شب یلدا برای عروس، یک فالنامه حافظ را نیز در باکس شب یلدا قرار دهید.

شب یلدا برای عروس چی میبرن؟

چند هدیه مناسب برای عروس

ست آجیل خوری

گوشواره طلا

ست شیرینی خوری

کیف دستی مجلسی

دیوان حافظ و شاهنامه

عطر و ادکلن

 

 

با هدیه شب یلدا برای عروس، اولین شب یلدا با عروس را به خاطره انگیزترین شب تبدیل کنید! یکی از سوالات رایجی که برای خانم داماد وجود دارد این است که برای هدیه شب چله عروس چه چیزی می برند؟ اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، به شما می گوییم که هدیه شب یلدای عروس، بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد. ممکن است یک فرد علاقه مند به خرید طلا باشد و در باکش شب یلدا برای عروس، طلا نیز قرار دهد. اما این در حالی است که همه افراد قادر به خریدن طلا برای هدیه شب یلدا نیستند.

اما هدیه شب یلدا برای عروس از یک قاعده خاص پیروی می کند. در واقع، شما دو دسته کادو برای عروس در این شب خریداری می کنید که یک دسته مربوط به خوراکی های مختلف اند و یک دسته دیگر مربوط به لباس و پوشاک می باشند.

جدیدترین باکس گلهای یلدایی

باکس شب یلدا برای عروس

هدایای خوراکی هدیه شب یلدا برای عروس

خوراکی های مختلف از جمله هدایای شب یلدا برای عروس محسوب می شوند. این خوراکی ها با تنوع بالایی قابل خریداری اند و بخش اعظمی از هدایای شب یلدا را تشکیل می دهند. از جمله خوراکی هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد را در جدول زیر نام خواهیم برد و در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم:

1) آجیل

آجیل یکی از انواع خوراکی های ضروری است که تقریبا در همان سفره های شب یلدا عروس خانم ها دیده می شود. البته تزئین آجیل اهمیت بسیار زیادی در هدیه شب یلدا برای عروس دارد.

2) میوه های پاییزه و زمستانه

میوه های مختلفی از جمله انار، خرمالو و میوه های مختلف دیگر مانند موز، پرتقال و نارنگی از جمله میوه های محبوب برای شب یلدای عروس محسوب می شوند. البته بسیاری از افراد، هندوانه تزئین شده را نیز در میان هدایای خوراکی خودشان قرار می دهند.

3) برنجک و شادونه

برنجک و شادونه یکی دیگر از انواع خوراکی هایی است که می تواند برای هدیه شب یلدا برای عروس خریداری شود. این خوراکی قیمت مناسب تری نسبت به آجیل دارد. به همین خاطر، انتخاب خوبی برای افرادی است که بودجه زیادی برای خرید آجیل ندارند.

4) پفک هندی و پفیلا

پفک هندی و پفیلا می توانند با تزئیات زیبایی که دارند، هدیه شب یلدا برای عروس را کامل کنند.

5) ژله

ژله به خصوص ژله هایی که با طرح هندوانه تهیه می شوند، می توانند یکی از ایده آل ترین خوراکی ها برای هدیه شب یلدای عروس محسوب شوند.

6) انواع شیرینی

شیرینی از جمله خوراکی های دلخواهی است که می توانید در کنار دیگر انواع خوراکی ها، هدیه دهید. شیرینی های سنتی می توانند گزینه خوبی برای شب یلدای عروس محسوب شوند.

هدایایی از نوع پوشاک برای شب چله عروس

زمانی که هدایای خوراکی را برای هدیه شب چله عروس تهیه کردید، باید به دنبال تهیه هدایای غیرخوراکی بروید. از جمله هدایایی که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند، عبارتند از:

1) نیم بوت و بوت

نیم بوت و بوت از جمله هدایایی اند که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند. این دو هدیه جذاب اگر چرمی باشند، شکیل تر و لوکس تر خواهند بود.

2) پالتو

پالتوهای چرمی، پالتوهای فوتر و انواع پالتوهای پاییزه و زمستانه، می توانند برای هدیه شب یلدا برای عروس گزینه بسیار خوبی باشند. به خصوص اگر در کنار نیم بوت و بوت قرار گیرند.

3) کاپشن

توصیه می کنیم که برای هدیه شب چله عروس یا کاپشن را انتخاب کنید یا پالتو. اما در صورتی که از خرید پالتو منصرف شده اید، می توانید کاپشن های موجود در بازار را بررسی و یکی از آن ها را انتخاب کنید.

4) بافت زنانه

بافت زنانه، در گروه انواع لباس هایی است که می تواند با قیمت مناسب تر برای هدیه شب یلدای عروس خریداری شود.

شب یلدا برای عروس

گل شب یلدا برای تازه عروس ها

باکس شب یلدا برای عروس همراه با شمع قرمز و دیوان حافظ

 

هدیه شب یلدا برای عروس، باید به صورت اختصاصی خریداری شود تا عروس خانم ها از گرفتن این هدیه خوشحال شوند. واقعیت این است که با توجه به بالا رفتن هزینه های ناشی از خرید هدیه شب چله برای عروس، بسیاری از خانواده ها به دنبال کاهش هزینه های ناشی از خرید هدیه شب یلدا برای عروس هستند.

با توجه به تنوع خوراکی ها و لباس هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، می توان تا حد زیادی هزینه های ناشی از هدیه شب یلدا را کاهش داد. به طور مثال، می توان حجم آجیل های خریداری شده برای عروس را کاهش داد و به جای آن از برنجک، شادونه و یا تخمه های ارزان قیمت تر استفاده کرد. یا به طور مثال، می توان به جای خرید پالتو و یا کاپشن اقدام به خرید بافت زنانه کرد که هم زیبایی منحصر به فردی دارد و هم قیمت آن مناسب تر از هدیه شب یلدا برای عروس محسوب می شود.

در هر صورت اینکه شما کدام یکی از انواع هدایای ذکر شده برای شب یلدای عروس را انتخاب کنید، بستگی به سلیقه، نظر و بودجه شما دارد. با این حال فراموش نکنید که هدیه شب یلدا برای عروس، یک رسم و رسوم بسیار مهم است. بنابراین، اگر خانواده عروس به رسم و رسومات اهمیت بسیار زیادی می دهند، تلاش کنید که از بهترین هدایا برای هدیه شب یلدای عروس استفاده کنید تا ناراحتی در میان خانواده عروس و داماد پیش نیاید.

باکس گل یلدا با قیمت های مناسب

جعبه یلدا با تم قرمز هدیه به یادماندنی است.

تزیین شب یلدا برای عروس

به غیر از اینکه نوع هدایای قرار گرفته در پک هدیه شب یلدا برای عروس اهمیت بسیار زیادی دارد، تزیین و نوع بسته بندی این هدایا نیز بسیار مهم است. به همین خاطر، همواره توصیه می کنیم که بعد از خرید هدیه شب یلدا برای عروس خانم ها، به دنبال تزیین این هدایا نیز باشید.

روش های مختلفی برای تزیین شب یلدا برای عروس وجود دارند. خوشبختانه این روزها کسب و کارهای مختلفی برای تزیین شب یلدای عروس روی کار آمده اند که خدمات خود را به صورت تخصصی و اصولی ارائه می کنند. اما اگر دوست دارید که هدیه شب یلدای عروس را خودتان تزیین کنید، می توانید از ایده های زیر کمک بگیرید.

  • گل آرایی کنید. باکس ها و هدایای شب چله عروس را به طور مناسب گل آرایی کنید. از گل های قرمز و متنوع برای زیباتر کردن هدایا استفاده کنید.
  • از باکس ها و جعبه های جذاب کمک بگیرید. از باکس ها و جعبه های جذاب برای قرار دادن هدایا استفاده کنید. باکس های چرمی و جعبه چوبی از جمله گزینه های خاص برای هدیه شب یلدا محسوب می شوند.
  • چیدمان را به بهترین شکل انجام دهید. چیدمان هدیه شب یلدا برای عروس بسیار حائز اهمیت است. لباس ها، خوراکی ها و ... را به طور منظم و خاص در ظروف و باکس ها بچینید.
  • به آرایش میوه ها توجه بیشتری داشته باشید. میوه های پاییزه و زمستان زیبایی خاصی دارند و اگر بتوانید از این زیبایی ها به نفع خود استفاده کنید، قطعا شاهد بهبود زیبایی هدایای شب یلدا برای عروس خواهید بود. به طور مثال، توصیه می کنیم که انارها را باز کنید تا دانه های سرخ آن ها زیبایی بیشتری به سفره شب یلدا بدهند.

جام گل شیشه ای قرمز یلدایی

تزیین گل شب یلدا برای عروس

جعبه گل برای شب چله

یکی از زیباترین هدایای شب چله، جعبه گل است. اما چه گلی برای شب یلدا مناسب است؟ جعبه های گل تزیین شده با گل های قرمز و نارنجی، می توانند مناسب و زیبایی خاصی داشته باشند و در عین حال یک هدیه ای برای تقدیم عشق به عروس خانم ها نیز شناخته می شوند. جعبه گل برای شب چله، باید به صورت منحصر به فرد باشد و تعدادی گل های خوش رنگ درون آن قرار بگیرد.

جعبه گل شب یلدا می تواند شامل میوه های پاییزه مانند خرمالو هم باشد. قرار دادن چوب دارچین و دیگر انواع وسایل تزیینی در جعبه گل شب چله، قطعا زیبایی این هدیه را افزایش می دهد. شما می توانید بر روی جعبه گل شب یلدا، یک متن قرار دهید و علاقه خود را به همسرتان ابراز کنید. بنابراین، اگر به گل و تقدیم گل علاقه مند هستید، به غیر از گل آرایی های انجام شده در هدایا، اقدام به خرید جعبه گل برای شب چله نیز کنید.

https://vipshop.flowers/

به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟ باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است. به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز ب...
1401/9/13
بیشتر
مطالب پیشنهادی

لیست کارهای عقد ۵ معیار ضروری

لیست کارهای عقد /۵ معیار ضروری روز عقد بی‌شک یکی از روز های به‌یادماندنی، شیرین و مهم برای هر زوجی می‌باشد که برگزاری بی‌نقص این روز از اولویت های زوجین محسوب می‌شود اما یکی از بزرگ‌ترین مشک...
1401/10/15
بیشتر

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟ باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است. به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز ب...
1401/9/13
بیشتر

جدیدترین مدل های کفش مردانه

جدیدترین مدل های کفش مردانه وقتی سخن از جدیدترین مدل های کفش مردانه به وسط می آید، معمولاً شاهد دو ترند مختلف مدل کفش مردانه خواهیم بود. دسته اول کفش ساده و کلاسیک است که از سبک مینیمال خط مش...
1401/6/31
بیشتر

جوهره مرجع دانلود عکس و اولین جستجوگر عکس در ایران

وبلاگ نویسان، کارشناسان تولید محتوا و بسیاری دیگر از نویسندگان و فعالان در فضای اینترنت همواره با مشکلی به نام پیدا کردن عکس مناسب و هماهنگ با محتوای مورد نظرشان روبه‌رو هستند. بسیاری از افراد نیز برای طراحی‌، نقاشی، و حتی چاپ‌های دستی و ماشینی در جست‌وجوی تصویر هستند. این نوشتار شما را با سایت جوهره آشنا می‌کند که یک مرجع دانلود عکس باکیفیت و رایگان است.
1401/3/2
بیشتر

خدمات و تشریفات در باغ های عروسی کرج

خدمات و تشریفات در باغ های عروسی کرج لوکیشن های حومه تهران یکی از بهترین مکان ها برای برگزاری مراسمی از جمله نامزدی، عروسی و حتی تولد هستند. یکی از بهترین لوکیشن های برگزاری عروسی باغ گرمدره است...
1400/11/26
بیشتر

انواع مدل لباس مجلسی جدید

انتخاب لباس مجلسی جدید همواره چالشی بزرگ برای خانم ها محسوب می شود؛ زیرا آن ها وسواس زیادی در خرید لباس، به ویژه لباس مجلسی دارند. خانم ها همیشه به دنبال مدل های جدید و خاص هستند تا بتوانند زیباترین استایل ها را برای خود بسازند. در مقاله مدل لباس مجلسی 1400 به بررسی جدیدترین و شیک ترین مدل ها و معیارهای انتخاب آن ها می‌پردازیم.
1400/11/13
بیشتر
مطالب تصادفی

آرایش عروس

حساسیت و اهمیت روز ازدواج را به هیچ وجه نمیتوان انکار کرد. بدون شک چشمگیرترین صحنه یک مراسم عروسی ، خود عروس است که توجه همه را به خود جلب میکند. بنابراین باید توجه ویژه ای به ظاهر و آرایش عروس داشت و آن را بر طبق اصول زیبایی شناسی و پرهیز از افراط و تفریط صورت داد و نباید اجازه داد اضطراب و وسواس بیش از حد باعث گم کردن مسیر و بیراهه رفتن شود. با رعایت اصول ابتدایی که در ادامه خواهد آمد میتوانید آسوده خاطر باشید ...
1397/3/16
بیشتر

ویژگی های کفش عروس

یکی دو روز قبل مراسم عروسی حتما کفش های تان را بپوشید تا پاهای تان به اندازه ی کفش و مدل کفش عادت کند و پاهای تان در آن جا باز کند تا برای عروسی راحت باشدند. چنانچه امکان پوشیدن لباس عروس تان را داشتید حتما این کار را به همراه پوشیدن کفش های تان انجام دهید و با آن برقصید و راه بروید. چون راه رفتن با یک کفش پاشنه دار با لباس پف دار و حجیم کار سختی است و به تمرکز وتمرین نیاز مند است
1397/3/2
بیشتر

تالار پذيرايى ياران مهدى (عج)

عروسی ، موضوعی هستش که تمامی افراد جامعه اعم از مرد و زن آرزوی رسیدن اون روز مهم تو زندگیشون هستن ، عروسی و ازدواج و برگذاریش شامل موضوعات مختلفی هستش مانند انتخاب تالار عروسی یا انتخاب تالار پذیرایی که انتخاب تالار عروسی و پذیرایی شامل مواردی است که ما تو این مطلب به شما عروس و داماد های عزیز می گوییم ...
1397/5/7
بیشتر

عشق و ازدواج

عشق ، جاذبه‌اي غيرمرئي و پديده‌اي رازآلود است كه مهم‌ترين نقش را در تحرك، قوام و دوام عالم ايفا مي‌نمايد. اهميت و نقش تعيين كننده‌ي عشق در هستي، حكماي الهي را بر آن داشته است تا با ژرف‌نگري در مقوله‌ي عشق و تفكيك اقسام و تعيين مراتب آن و ... ، بحثي اساسي را به اين مهم اختصاص دهند. نوشتار حاضر به منظور تبيين اجمالي مقوله‌ي عشق، پس از ورود به مباحث معناشناختي عشق، ذكر اقسام و مراتب آن، به مباحثي از قبيل رابطه‌ي عشق مجازي با عشق حقيقي، اختيار و تكليف در محدوده‌ي عشق مجازي، تكليف عاشق در فراق و وصال، علت و علاج عاشق و ... مي‌پردازد و سرانجام با رويكردي اجمالي به بحث «عشق و ازدواج»، نقش عشق را به عنوان «زمينه» و نيز «پيامد» ازدواج بيان مي‌دارد و به مهم‌ترين تدابير شريعت در جهت تحكيم عشق پس از ازدواج اشاره مي‌نمايد.
1397/10/30
بیشتر

راهنمای برنامه‌ریزی عروسی سال ۲۰۱۹

تو نامزد شدی ! تبریک ! ما خیلی خوشحالیم که با سفر برنامه‌ریزی عروسی به شما کمک می‌کنیم . چه در حال حاضر برنامه‌ریزی خود را برنامه‌ریزی کرده‌اید یا قبلا ً در نیمه راه سفر خود هستید ، می‌دانیم که گاهی اوقات عروسی می‌تواند کمی سخت شود . بسیاری از عناصر مختلف برای فکر کردن وجود دارد ، از بودجه شما گرفته ، تا انتخاب تامین کنندگان تان ، برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه دوست دارید در کجا به ماه‌عسل بروید ، وجود دارد . برای اینکه کمی ساده‌تر شود ، نگاهی به این می‌اندازیم که زوج‌های جوان به چه ترتیبی تامین کنندگان خود را انتخاب می کنند ، ما امیدواریم که این راهنمای برنامه‌ریزی عروسی شما را در مسیر درست قرار دهد و روز عروسی شما را حتی آسان‌تر کند !
1397/11/19
بیشتر

تبلیغات چیست

بدون تردید اهمیت اثرگذاری سیمای تبلیغات بر باورها و ارزش‏ها و اصول اخلاقی در جوامع کنونی‏ را نمی‏توان نادیده گرفت.تبلیغات سبب دگرگونی تدریجی ارزشها و هنجارها در جامعه می‏شود و باورها و ارزشهای جدید جایگزین باورهای گذشته می‏شود.لغتنامهء دهخدا«تبلیغات را جمع تبلیغ و به معنای رسانیدن،رسانیدن عقاید،پیغام و جزء آن» آورده است و همچنین تبلیغات را«جمع تبلیغ، ادارهء تبلیغات،از جهت سازمانی نام اداره‏ای است که مقاصد و نظریات و اخبار داخل و خارج را چنان که‏ به صلاح باشد به وسیلهء رادیو و نشریات مخصوص به خود انتشار می‏دهد»
1397/11/9
بیشتر
تگ ها

دامادی به نام صفر

ازدواج سفید

کلینیک تغذیه و تناسب اندام تنا

عروسی عربی

خیانت به همسر

داماد خجالتی

داماد معرکه

جهیزیه عروس جنجالی

خانه داری در هتل

دی جی

دانستنی های بعد ازدواج

نور پردازی

معاشقه قبل از دخول

میز شام

محتوای آموزشی

نوزاد و كودك

اموزش روابط زناشویی

کارت عروسی افغانی

روابط جنسیه و زناشویی

راهنمای عروسی در اصفهان

بعد از ازدواج چگونه بچه دار شویم

بیماری های زنان نواک

جهیزیه کامل عروس

کارت عروسی

خواستگاری پیمان

مراسم نامزدی در تهران

سایت عروس و داماد

برگزاری مراسم عروسی ارزان

مراسم ازدواج آوا و آوش

تخت نوزاد و كودك

عروس

عروسک لولیتا

طرزتهیه انواع سالاد و اردور

دکوراسیون اتاق خواب عروس

ازدواج به سبک ایرانی

سالگرد ازدواج

داماد و عروس کرد

سالاد اردور

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

آداب و رسوم عروسی در کردستان

آشپزی با مرغ

سبک زندگی اسلامی

عروسی تهران

عروسی بلوچی

ازدواج دانشجویی

خرید عروسی در خواب

میز شام عروسی

مجله عروسی

برنامه ریزی جشن عروسی

سبک زندگی

نظر شما

جستجو در مجله عروسی
مطالب جدید مجله عروسی
دسته بندی های مجله عروسی
تبلیغات در عروسین
جهت ثبت مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود در وبسایت عروسین و پیدا کردن هزاران مشتری و رونق بخشیدن به مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود ، مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود را از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت کنید :

ثبت کسب و کار
اینستاگرام عروسین
اینستاگرام وبسایت عروسین