معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل آرایی
توسط : مریم علی پور در تاریخ : 1401/9/13 در مطالب : گل آرایی

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

گل های ویژه یلدا برای عروس خانم ها

 

باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است.

به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز برای ما ایرانیان بوده است. یکی از رسم و رسومات ایرانیان در شب یلدا، بردن شب یلدایی برای عروس است. هدیه شب یلدا برای عروس، یکی از دغدغه های افرادی است که به تازگی ازدواج و یا نامزد کرده اند و به دنبال خرید هدیه شب یلدا هستند. اما واقعیت این است که خارج از بحث دغدغه و خلاقیتی که می توان برای هدیه شب یلدا برای عروس به خرج داد، هدیه شب یلدایی عروس از یک سری قانون و قواعدی پیروی می کند که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره می کنیم.

باکس شب یلدا برای عروس

باکس گل یلدایی برای عروس باید شامل یک سری هدایای خوش طعم و خوشگل باشد که عروس خانم ها از گرفتن این هدایا خوشحال شوند. فارغ از این موضوع، خرید هدیه شب یلدا برای عروس یک رسم است و قطعا بسیار مهم خواهد بود که خانواده داماد بهترین هدایا را برای شب یلدای عروس خانم ها خریداری کنند.

در ادامه مقاله در مورد هدایایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، صحبت کرده ایم. هر یک از این هدایا می توانند در باکس شب یلدا برای عروس قرار بگیرند و در کنار زیبایی، هدیه را لوکس تر و خاص تر جلوه دهند. شما می توانید برای تکمیل کردن باکس شب یلدا برای عروس، یک فالنامه حافظ را نیز در باکس شب یلدا قرار دهید.

شب یلدا برای عروس چی میبرن؟

چند هدیه مناسب برای عروس

ست آجیل خوری

گوشواره طلا

ست شیرینی خوری

کیف دستی مجلسی

دیوان حافظ و شاهنامه

عطر و ادکلن

 

 

با هدیه شب یلدا برای عروس، اولین شب یلدا با عروس را به خاطره انگیزترین شب تبدیل کنید! یکی از سوالات رایجی که برای خانم داماد وجود دارد این است که برای هدیه شب چله عروس چه چیزی می برند؟ اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، به شما می گوییم که هدیه شب یلدای عروس، بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد. ممکن است یک فرد علاقه مند به خرید طلا باشد و در باکش شب یلدا برای عروس، طلا نیز قرار دهد. اما این در حالی است که همه افراد قادر به خریدن طلا برای هدیه شب یلدا نیستند.

اما هدیه شب یلدا برای عروس از یک قاعده خاص پیروی می کند. در واقع، شما دو دسته کادو برای عروس در این شب خریداری می کنید که یک دسته مربوط به خوراکی های مختلف اند و یک دسته دیگر مربوط به لباس و پوشاک می باشند.

جدیدترین باکس گلهای یلدایی

باکس شب یلدا برای عروس

هدایای خوراکی هدیه شب یلدا برای عروس

خوراکی های مختلف از جمله هدایای شب یلدا برای عروس محسوب می شوند. این خوراکی ها با تنوع بالایی قابل خریداری اند و بخش اعظمی از هدایای شب یلدا را تشکیل می دهند. از جمله خوراکی هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد را در جدول زیر نام خواهیم برد و در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم:

1) آجیل

آجیل یکی از انواع خوراکی های ضروری است که تقریبا در همان سفره های شب یلدا عروس خانم ها دیده می شود. البته تزئین آجیل اهمیت بسیار زیادی در هدیه شب یلدا برای عروس دارد.

2) میوه های پاییزه و زمستانه

میوه های مختلفی از جمله انار، خرمالو و میوه های مختلف دیگر مانند موز، پرتقال و نارنگی از جمله میوه های محبوب برای شب یلدای عروس محسوب می شوند. البته بسیاری از افراد، هندوانه تزئین شده را نیز در میان هدایای خوراکی خودشان قرار می دهند.

3) برنجک و شادونه

برنجک و شادونه یکی دیگر از انواع خوراکی هایی است که می تواند برای هدیه شب یلدا برای عروس خریداری شود. این خوراکی قیمت مناسب تری نسبت به آجیل دارد. به همین خاطر، انتخاب خوبی برای افرادی است که بودجه زیادی برای خرید آجیل ندارند.

4) پفک هندی و پفیلا

پفک هندی و پفیلا می توانند با تزئیات زیبایی که دارند، هدیه شب یلدا برای عروس را کامل کنند.

5) ژله

ژله به خصوص ژله هایی که با طرح هندوانه تهیه می شوند، می توانند یکی از ایده آل ترین خوراکی ها برای هدیه شب یلدای عروس محسوب شوند.

6) انواع شیرینی

شیرینی از جمله خوراکی های دلخواهی است که می توانید در کنار دیگر انواع خوراکی ها، هدیه دهید. شیرینی های سنتی می توانند گزینه خوبی برای شب یلدای عروس محسوب شوند.

هدایایی از نوع پوشاک برای شب چله عروس

زمانی که هدایای خوراکی را برای هدیه شب چله عروس تهیه کردید، باید به دنبال تهیه هدایای غیرخوراکی بروید. از جمله هدایایی که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند، عبارتند از:

1) نیم بوت و بوت

نیم بوت و بوت از جمله هدایایی اند که می توانند برای شب چله عروس خریداری شوند. این دو هدیه جذاب اگر چرمی باشند، شکیل تر و لوکس تر خواهند بود.

2) پالتو

پالتوهای چرمی، پالتوهای فوتر و انواع پالتوهای پاییزه و زمستانه، می توانند برای هدیه شب یلدا برای عروس گزینه بسیار خوبی باشند. به خصوص اگر در کنار نیم بوت و بوت قرار گیرند.

3) کاپشن

توصیه می کنیم که برای هدیه شب چله عروس یا کاپشن را انتخاب کنید یا پالتو. اما در صورتی که از خرید پالتو منصرف شده اید، می توانید کاپشن های موجود در بازار را بررسی و یکی از آن ها را انتخاب کنید.

4) بافت زنانه

بافت زنانه، در گروه انواع لباس هایی است که می تواند با قیمت مناسب تر برای هدیه شب یلدای عروس خریداری شود.

شب یلدا برای عروس

گل شب یلدا برای تازه عروس ها

باکس شب یلدا برای عروس همراه با شمع قرمز و دیوان حافظ

 

هدیه شب یلدا برای عروس، باید به صورت اختصاصی خریداری شود تا عروس خانم ها از گرفتن این هدیه خوشحال شوند. واقعیت این است که با توجه به بالا رفتن هزینه های ناشی از خرید هدیه شب چله برای عروس، بسیاری از خانواده ها به دنبال کاهش هزینه های ناشی از خرید هدیه شب یلدا برای عروس هستند.

با توجه به تنوع خوراکی ها و لباس هایی که می توان برای هدیه شب یلدای عروس خریداری کرد، می توان تا حد زیادی هزینه های ناشی از هدیه شب یلدا را کاهش داد. به طور مثال، می توان حجم آجیل های خریداری شده برای عروس را کاهش داد و به جای آن از برنجک، شادونه و یا تخمه های ارزان قیمت تر استفاده کرد. یا به طور مثال، می توان به جای خرید پالتو و یا کاپشن اقدام به خرید بافت زنانه کرد که هم زیبایی منحصر به فردی دارد و هم قیمت آن مناسب تر از هدیه شب یلدا برای عروس محسوب می شود.

در هر صورت اینکه شما کدام یکی از انواع هدایای ذکر شده برای شب یلدای عروس را انتخاب کنید، بستگی به سلیقه، نظر و بودجه شما دارد. با این حال فراموش نکنید که هدیه شب یلدا برای عروس، یک رسم و رسوم بسیار مهم است. بنابراین، اگر خانواده عروس به رسم و رسومات اهمیت بسیار زیادی می دهند، تلاش کنید که از بهترین هدایا برای هدیه شب یلدای عروس استفاده کنید تا ناراحتی در میان خانواده عروس و داماد پیش نیاید.

باکس گل یلدا با قیمت های مناسب

جعبه یلدا با تم قرمز هدیه به یادماندنی است.

تزیین شب یلدا برای عروس

به غیر از اینکه نوع هدایای قرار گرفته در پک هدیه شب یلدا برای عروس اهمیت بسیار زیادی دارد، تزیین و نوع بسته بندی این هدایا نیز بسیار مهم است. به همین خاطر، همواره توصیه می کنیم که بعد از خرید هدیه شب یلدا برای عروس خانم ها، به دنبال تزیین این هدایا نیز باشید.

روش های مختلفی برای تزیین شب یلدا برای عروس وجود دارند. خوشبختانه این روزها کسب و کارهای مختلفی برای تزیین شب یلدای عروس روی کار آمده اند که خدمات خود را به صورت تخصصی و اصولی ارائه می کنند. اما اگر دوست دارید که هدیه شب یلدای عروس را خودتان تزیین کنید، می توانید از ایده های زیر کمک بگیرید.

  • گل آرایی کنید. باکس ها و هدایای شب چله عروس را به طور مناسب گل آرایی کنید. از گل های قرمز و متنوع برای زیباتر کردن هدایا استفاده کنید.
  • از باکس ها و جعبه های جذاب کمک بگیرید. از باکس ها و جعبه های جذاب برای قرار دادن هدایا استفاده کنید. باکس های چرمی و جعبه چوبی از جمله گزینه های خاص برای هدیه شب یلدا محسوب می شوند.
  • چیدمان را به بهترین شکل انجام دهید. چیدمان هدیه شب یلدا برای عروس بسیار حائز اهمیت است. لباس ها، خوراکی ها و ... را به طور منظم و خاص در ظروف و باکس ها بچینید.
  • به آرایش میوه ها توجه بیشتری داشته باشید. میوه های پاییزه و زمستان زیبایی خاصی دارند و اگر بتوانید از این زیبایی ها به نفع خود استفاده کنید، قطعا شاهد بهبود زیبایی هدایای شب یلدا برای عروس خواهید بود. به طور مثال، توصیه می کنیم که انارها را باز کنید تا دانه های سرخ آن ها زیبایی بیشتری به سفره شب یلدا بدهند.

جام گل شیشه ای قرمز یلدایی

تزیین گل شب یلدا برای عروس

جعبه گل برای شب چله

یکی از زیباترین هدایای شب چله، جعبه گل است. اما چه گلی برای شب یلدا مناسب است؟ جعبه های گل تزیین شده با گل های قرمز و نارنجی، می توانند مناسب و زیبایی خاصی داشته باشند و در عین حال یک هدیه ای برای تقدیم عشق به عروس خانم ها نیز شناخته می شوند. جعبه گل برای شب چله، باید به صورت منحصر به فرد باشد و تعدادی گل های خوش رنگ درون آن قرار بگیرد.

جعبه گل شب یلدا می تواند شامل میوه های پاییزه مانند خرمالو هم باشد. قرار دادن چوب دارچین و دیگر انواع وسایل تزیینی در جعبه گل شب چله، قطعا زیبایی این هدیه را افزایش می دهد. شما می توانید بر روی جعبه گل شب یلدا، یک متن قرار دهید و علاقه خود را به همسرتان ابراز کنید. بنابراین، اگر به گل و تقدیم گل علاقه مند هستید، به غیر از گل آرایی های انجام شده در هدایا، اقدام به خرید جعبه گل برای شب چله نیز کنید.

https://vipshop.flowers/

به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟

معرفی بهترین هدایای شب یلدا برای عروس؛ برای عروس چی ببریم؟ باکس گل شب یلدا یک هدیه مناسب برای عروس است. به گزارش بانک جامع خدمات عروسی ایران سوربان، شب یلدا همیشه تداعی شب های خاطره انگیز ب...
1401/9/13
بیشتر
مطالب پیشنهادی

استایل لباس پوشیدن برای مردان

این‌روزها مردان نیز همانند زنان تلاش می‌کنند تا ظاهری زیبا و آراسته داشته باشند، به همین دلیل هم شیک‌پوشی و خوش‌پوشی به یکی از دغدغه‌های ذهنی آقایان تبدیل شده است. این افراد بدون اینکه حتی اطلاع درستی از عوامل موثر بر شیک بودن و خوش‌پوشی داشته باشند ساعت وقت خود را صرف این کار می‌کنند و درنهایت گاهی در این زمینه موفق شده و گاهی شکست می‌خورند. خبر خوب برای آقایان عزیز این است که کلید حل این دغدغه بی‌جواب پیدا شده و استایل لباس پوشیدن برای مردان آن‌ها را خوش‌تیپ و خوش‌پوش نشان می‌دهد. در ادامه مطالبی در زمینه استایل کردن و خرید لباس مردانه شیک بیان شده است.
1402/12/7
بیشتر

استایل مناسب عروسی | عینک آفتابی مردانه برای عروسی

انتخاب استایل مناسب برای عروسی به عوامل مختلفی مانند سلیقه شخصی، مکان و زمان برگزاری و … بستگی دارد، در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم تا به شما در انتخاب استایل مناسب خود کمک کنیم:
1402/11/23
بیشتر

قیمت اجاره خودرو خارجی

اجاره خودرو از گزینه‌هایی است که اخیرا مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. علت این موضوع را هم می‌توان برآورده کردن نیازهای خاص، با کیفیت مناسب و قیمت مطلوب دانست. به عبارت دیگر انگیزه‌های متفاوتی برای اجاره خودرو وجود دارد. گسترش زندگی مدرن، نیازهای جدید و خاصی را به وجود می‌آورد و طبیعتاً باید راهکارهایی مناسب نیز برای این نیازهای نو در نظر گرفته شود. در این مطلب از پرارین خودرو، به بررسی اجاره ماشین و انگیزه‌های آن و البته قیمت رنت خودرو خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.
1402/10/4
بیشتر

معرفی 20 کادو عروسی خاص: متفاوت باشید

یکی از مهم‌ترین و دلچسب‌ترین بخش‌های رویداد عروسی، انتخاب کادو برای زوج جوان است. اما گاهی اوقات انتخاب یک کادو مناسب و جذاب که متفاوت هم باشد سخت و دشوار می‌شود. هدیه‌ای که زوج جوان را شگفت‌زده و خوشحال کند و نشان دهنده این موضوع باشد که چقدر به عروس و داماد و به زندگی زناشویی آن‎‌ها احترام می‌گذارید. به نظر شما چه کادویی می‌تواند تک تک این خصوصیات را داشته باشد؟
1402/9/27
بیشتر

انواع کوادکوپتر کنترلی

در دهه‌های اخیر، توسعه فناوری‌های پهنه‌ای و نوآوری‌های بی‌سابقه در زمینه هوافضا، به ویژه در حوزه کوادکوپترها، به سرعت در حال افزایش است. کوادکوپترها به عنوان یکی از نمونه‌های برتر هواپیماهای بدون سرنشین، تبدیل به یکی از ابزارهای حیاتی در زمینه‌های مختلف از جمله عکاسی هوایی، نقشه‌برداری، نظارت و حتی تحویل کالاها شده‌اند.
1402/9/11
بیشتر

مهم ترین محصولات آرایشی و مراقبت از مو چیست؟

همه ما می دانیم مو چقدر در زیبایی و جوانسازی چهره نقش دارد. اصلا چه کسی است که عاشق موهای پرطراوت و شاداب و سالم نباشد!! این آیتم در زیبایی و خیره کنندگی چهره به حدی نقش دارد که اتفاقاً نه زن و مرد می‌شناسد و نه پیر و جوان.
1402/8/25
بیشتر
مطالب تصادفی

زندگی زیر یک سقف

روزهای ابتدایی زندگی مشترک معمولا بسیار شاد و خوش سر میشوند و نشانه ای از هیچ گونه اختلافی بین زوجین مشاهده نمیشود. اما بعد از اینکه چند سالی از آن میگذرد، با بوجود آمدن هر مساله کوچکی، شروع به جر و بحث میکنند و برای روزها و حتی ماه ها با هم قهر کرده و حرف نمیزنند. گاهی حد اختلافات به آنجا میرسد که دیگر رسما به هم توجهی ندارند و بود و نبود همسرشان برای آنها تفاوتی ندارد.
1397/4/27
بیشتر

ازدواج و اهمیت آن

فلاسفه و علمای علم اخلاق و جامعه شناسی در تعریف ازدواج (زناشویی) عقاید مختلفی بیان کرده اند که به بعضی از آنها اشاره می کنیم. علمای علم اخلاق گفته اند : ازدواج عبارتست از اینکه مردی با زنی با سپردن تعهد اخلاقی، زندگی مشترکی را آغاز کنند تا در غم ، شادی ، لذت و رنج یکدیگر سهیم باشند و مشکلات زندگی را به یاری همدیگر حل کنند . علمای جامعه شناسی گفته اند: ازدواج یعنی شریک قراردادن جنس مخالف در زندگی و این عمل به منظور تشکیل خانواده و تولید نسل انجام می پذیرد ...
1397/10/29
بیشتر

از بین بردن موهای زائد بدن

موهای زائد معمولا به موهای غیر از موی سر، ابروها و مژه ها گفته میشود. همه ما چه مرد و چه زن وقت زیادی را به از بین بردن آنها به روشهای مختلف اختصاص میدهیم؛ روشهای موقت و دائمی برای رهایی از آنها وجود دارد که هر کدام خوبی ها و مضراتی دارند. در این مقاله درباره روشهای گوناگون و عوارض احتمالی آنها صحبت خواهیم کرد ...
1397/4/15
بیشتر

حقیقت موسیقی دردین مبین اسلام

پرسش حق ماست حق همه ی انسانها ست . خیلی طبیعی است که بپرسید :چرا موسیقی حرام است ؟که می پرسید ولی سئوال اشتباهی را مطرح می کنید .چون موسیقی حرام نیست بلکه (غنا)حرام است و تازه در همین هم شک و تردید و(اگر و اما )زیاد است . بسیاری از شما می پرسید :(غنا چرا حرام است ؟) بسیاری بیشتر می پرسند :میدانیم امام خمینی (ره) موسیقی را حلال اعلام کرده اند ولی نظر دقیق ایشان را برای ما بگویید ؟ پاسخ دادن به این همه پرسش مجالی فراخ و صفحاتی بسیار می طلبد و پژوهشی گسترده و فراگیر .من جنبه های مختلفی از موسیقی غربی .موسیقی شرقی .سازهای موسیقی و...را بررسی کرده ام و بحث (غنا)را هم در گفتگو با بسیاری از روحانیون مطرح کرده ام و علی الظاهر هنوز هم کم است.
1397/11/7
بیشتر

۱۰ روش برای پیشگیری از ماسیدن آرایش، کرم پودر و ضد آفتاب روی پوست

ماسیدن آرایش به خصوص کرم پودر و کرم ضد آفتاب روی پوست به ویژه در فصل تابستان و روزهای گرم سال یکی از مشکلاتی است که جلوه‌ی آرایش و میکاپ را از بین می‌برد و در بسیاری موارد ظاهر ناخوشایندی پیدا می‌کند. اما علت ماسیدن آرایش و کرم پودر و ضد آفتاب و پوسته پوسته شدن پوست بعد از استفاده از این موارد چیست و چگونه می‌توان با زیرسازی صحیح و حرفه‌ای آرایش از ماسیدن کرم روی پوست صورت جلوگیری کنیم؟ ۱۰ روشی که از ماسیدن آرایش شامل پنکیک، کانسیلر و کرم پودر و ضد آفتاب روی پوست جلوگیری می‌کنند را در مجله کوروش بخوانید.
1399/4/15
بیشتر

اجاره ماشین عروس ارزان

در روز مراسم عروسی یکی از مشغله فکری های داماد در صورت نداشتن ماشین شخصی ، پیدا کردن و اجاره ماشین عروس برای روز مراسم عروسی می باشد ، متاسفانه در دنیای امروزی و شرایط بد اقتصادی اجاره یک ماشین عروس ارزان برای اکثریت جامعه مشکلی بزرگ محصوب می شود که ...
1397/6/18
بیشتر
تگ ها

آلبوم عکس عروسی

راهنمای عروسی

عروس و داماد انگلیسی

دانستنی های بعد ازدواج

جهیزیه عروس جنجالی

مه یخ خشک

بعد از ازدواج افسرده شدم

زندگی من و همسرم زیر یک سقف

مراسم نامزدی به عهده کیست

مهارت های زندگی برای نوجوانان

دکوراسیون داخلی منزل

میز شام عروی و داماد

نوزاد و کودک

مرجع خدمات عروسی

آداب و رسوم عروسی در ارومیه

مهریه و بله برون

عروسی کردی

نامزدی مبارک

چیدمان میز و صندلی عروسی

ازدواج مجدد

دی جی

عروسی لری

هزینه برگزاری عروسی

دامادی حضرت قاسم

برنامه ریزی جشن عروسی

سبک زندگی ایرانی اسلامی

مهارت های زندگی موفق

آشپزی سوران

مراسم عروسی یهودیان

سایت عروس شرق

طرزتهیه انواع سالاد و اردور

عروسی بلوچی

دفتر خاترات عروسی

داماد

دفتر یادگاری عروسی

مطالب پزشکی و سلامت

دوران آشنایی پیش از ازدواج

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

راهنمای عروسی تورسفید

راهنمای عروسی مشهد

داماد و عروس

دانستنی های قبل از ازدواج

مراسم ازدواج شیطان پرستان

نور پردازی

مهارت های زندگی

معاشقه

کارت دعوت تولد دخترانه

داماد و عروس خوشگل

طلاق عاطفی

نامزدی خاطزات

نظر شما

جستجو در مجله عروسی
دسته بندی های مجله عروسی
تبلیغات در عروسین
جهت ثبت مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود در وبسایت عروسین و پیدا کردن هزاران مشتری و رونق بخشیدن به مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود ، مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود را از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت کنید :

ثبت کسب و کار
اینستاگرام عروسین
اینستاگرام وبسایت عروسین