صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

برنامه ریزی عروسی
توسط : مدیر سایت در تاریخ : 1402/4/16 در مطالب : برنامه ریزی عروسی

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

برای اینکه بتوانید ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنید از روشی که در این مقاله قرار است با هم طی کنیم می‌توانید پیروی کنید.

 

مرحله اول: ورود به بخش وام ازدواج

 

ابتدا در نوار آدرس مرورگر خود ve.cbi.ir را وارد کنید سپس مانند تصویر گزینه موردنظر را انتخاب کنید:

مرحله دوم: ورود به بخش ثبت نام جدید

سپس در صفحه باز شده در نوار سمت راست تصویر گزینه ثبت نام جدید را انتخاب کنید تا به صفحه اول فرم ثبت نام وارد شوید:

در این صفحه از شما اطلاعاتی مانند شماره ملی، تاریخ تولد، تاریخ عقد و شماره همراه همچنین نوع عقد و استانی که می‌خواهید در آن وام ازدواج دریافت کنید را می‌بایست وارد کنید و سپس گزینه ادامه را بزنید:

نکته:‌ شماره همراه می‌بایست به نام خود متقاضی و در صورتی که زیر ۱۸ هستید می‌توانید شماره همراه پدر نیز استفاده کرده ولی با این تفاوت که شماره ملی مالک خط در کادر پایین‌تر وارد کنید.

مرحله سوم: انتخاب بانک، وضعیت ایثارگری و آدرس و سایر مشخصات

 در صفحه دوم فرم نیاز است که در صورتی که آقا هستیم وضعیت خدمت خود را مشخص کرده که از بین گزینه ها در صورتی که دارای کارت پایان خدمت و معافیت هستیم گزینه اول، اگر در حال گذراندن خدمت سربازی هستیم گزینه دوم و در صورتی که هیچ‌کدام از این شرایط را نداریم گزینه سایر را انتخاب می‌کنیم.

در قسمت بعدی فرم نیاز است که وضعیت ایثارگری را انتخاب کنیم که برای افرادی که شرایط ایثارگری دارند گزینه دارم و کسانی که شرایط ندارد گزینه ندارم را انتخاب می‌کنند، دقت داشته باشید که طبق بخشنامه بانک مرکزی به افرادی که دارای شرایط ایثارگری هستند مبلغ وام ۲ برابر پرداخت می‌گردد.

در قسمت بعدی شهر محل سکونت را انتخاب سپس بانک موردنظر خود را در کادر بعد وارد کرده و از بین لیست شعبات شعبه پیشنهادی خود را ثبت می‌کنیم.

در صورتی که می‌خواهید به همراه همسر خود در یک شعبه و یک بانک وام خود را دریافت کنید کادر شماره ملي همسر را با کد ملی شخص پُر می‌کنیم و در غیر این صورت آن را خالی می‌گذاریم.

در کادرهای بعدی شماره تلفن ثابت، ایمیل (ضروری نیست)، کد پستی محل و آدرس دقیق محل سکونت خود را وارد می‌کنیم و در انتها کدی که از طرف سامانه پیامک شده است را در کادر کد تایید تلفن همراه وارد می‌کنیم سپس حاصل عبارت را در کادر

مقابل وارد می‌کنیم و گزینه ثبت نام انتهای صفحه را می‌فشاریم، بعد از این مرحله در صورت ثبت اطلاعات به صفحه بعد وارد شده و کد رهگیری به شما نمایش داده شده و برایتان پیامک می‌شود.

مرحله آخر: انتظار برای تایید شعبه

پس از تکمیل هر کدام از متقاضیان نیاز است که منتظر پیامک تاییدیه بانک باشید که به محض دریافت پیامک تا ۱۲ روز کاری از زمان دریافت پیامک زمان دارید که به شعبه تایید شده مراجعه کرده و جهت ارائه مدارک هویتی، عقد و ضامن اقدام کرده و وام خود را دریافت کنید، مدارکی که در شعبه از شما درخواست می‌شود شامل این موارد است:

  1. اصل و کپی سند ازدواج ( معمولاً تمامی صفحات)
  2. اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه زوجین
  3. اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دائم) زوجین
  4. اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دائم) ضامن
  5. کد پستی ۱۰ رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین
  6. کد رهگیری ۱۰ رقمی دریافتی از سایت

در صورتی  که سوالی در مورد روند ثبت نام دارید می‌توانید با مراجعه به سامانه vamezdevaj سوال خود را از کارشناسان این مرکز بپرسید و در صورتی  که بانک موردنظر شما در لیست بانک‌ها نبود نیز می‌توانید با مراجعه به فرم ثبت نام وام ازدواج این مرکز در جهت ثبت سریع‌تر وام ازدواج خود اقدام کنید.

دقت داشته باشید که روند تایید شعبه ممکن است بیش از یک هفته به طول بیانجامد اگر این روند بیش از ۱ ماه زمان برد می‌توانید بانک خود را تغییر دهید.

به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir برای اینکه بتوانید ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنید از روشی که در این مقاله قرار است با هم طی کنیم می‌توانید پیروی کنید.
1402/4/16
بیشتر

ایده های جالب برای مراسم عروسی

آیا از مراسم عروسی سنتی عروس و داماد خسته شده‌اید؟ برای اینکه چیزها را کمی تغییر دهید، این چهار راه بهترین ایده های جالب برای مراسم عروسی می باشند پس ما با باشید تا جدیدترین و عالیترین ایده های مراسم عروسی 2019 را با شما در میان بگذاریم ...
1397/11/26
بیشتر

چگونه به سالمندان در مراسم عروسی خوش بگذرد ؟

برای بسیاری از ایرانی ها که مراسم ازدواج خود را برنامه‌ریزی می‌کنند، وجود داشتن سالمندان و دوستانشان در مراسم عروسیشان بیش‌ترین اهمیت را دارند . در اینجا ۵ راه برای اطمینان از اینکه مهمانان نسل بزرگ‌تر شما در مراسم عروسی شما اوقات خوشی و زیبایی دارند ، وجود دارد که ما انها را با شما در میان می گذاریم ...
1397/11/23
بیشتر

راهنمای برنامه‌ریزی عروسی سال ۲۰۱۹

تو نامزد شدی ! تبریک ! ما خیلی خوشحالیم که با سفر برنامه‌ریزی عروسی به شما کمک می‌کنیم . چه در حال حاضر برنامه‌ریزی خود را برنامه‌ریزی کرده‌اید یا قبلا ً در نیمه راه سفر خود هستید ، می‌دانیم که گاهی اوقات عروسی می‌تواند کمی سخت شود . بسیاری از عناصر مختلف برای فکر کردن وجود دارد ، از بودجه شما گرفته ، تا انتخاب تامین کنندگان تان ، برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه دوست دارید در کجا به ماه‌عسل بروید ، وجود دارد . برای اینکه کمی ساده‌تر شود ، نگاهی به این می‌اندازیم که زوج‌های جوان به چه ترتیبی تامین کنندگان خود را انتخاب می کنند ، ما امیدواریم که این راهنمای برنامه‌ریزی عروسی شما را در مسیر درست قرار دهد و روز عروسی شما را حتی آسان‌تر کند !
1397/11/19
بیشتر

نحوه کاهش استرس در حین برنامه‌ریزی عروسی

برنامه‌ریزی برای عروسی می‌تواند بسیار پر استرس باشد : فشار مالی, احساسات, محدودیت‌های زمانی ، تاریخ, فشار از خانواده و دوستان را تنظیم کردید ، بنابراین در اینجا چند نکته در مورد اینکه چطور می‌توانید این عوامل استرس زا را کاهش دهید و در حین برنامه‌ریزی مراسم عروسی آرامش داشته باشید.
1397/11/17
بیشتر

سایت عروسی و سایت مراسم عروسی

آقایان و خانم های عزیز وقتی می خواهند ازدواج کنند ناخوداگاه دچار استرس و نگرانی می شوند که عروسی و مراسم عروسیشان چگونه برگذار شود ، وب سایت عروسین در این وسط به کمک شما عزیزان می آید و به عنوان یک سایت عروسی و یک سایت مراسم عروسی به شما کمک خواهد کرد تا یک مراسم عروسی بدون دغدغه را برگذار نمایید که ...
1397/7/8
بیشتر
مطالب پیشنهادی

انواع کوادکوپتر کنترلی

در دهه‌های اخیر، توسعه فناوری‌های پهنه‌ای و نوآوری‌های بی‌سابقه در زمینه هوافضا، به ویژه در حوزه کوادکوپترها، به سرعت در حال افزایش است. کوادکوپترها به عنوان یکی از نمونه‌های برتر هواپیماهای بدون سرنشین، تبدیل به یکی از ابزارهای حیاتی در زمینه‌های مختلف از جمله عکاسی هوایی، نقشه‌برداری، نظارت و حتی تحویل کالاها شده‌اند.
1402/9/11
بیشتر

مهم ترین محصولات آرایشی و مراقبت از مو چیست؟

همه ما می دانیم مو چقدر در زیبایی و جوانسازی چهره نقش دارد. اصلا چه کسی است که عاشق موهای پرطراوت و شاداب و سالم نباشد!! این آیتم در زیبایی و خیره کنندگی چهره به حدی نقش دارد که اتفاقاً نه زن و مرد می‌شناسد و نه پیر و جوان.
1402/8/25
بیشتر

دوربین ویژه عکاسی عروسی

بدون شک انتخاب بهترین دوربین ویژه عکاسی از مجالس و عروسی از میان هزاران محصول متفاوت می‌تواند یک تصمیم چالش‌ برانگیز باشد. همین موضوع باعث شده تا ما تحقیقات خود را در این زمینه آغاز نموده و به دنبال بهترین دوربین برای مجالس بگردیم. لازم به ذکر است که سعی کردیم تا دوربین‌هایی را انتخاب نماییم که صرفاً در عکاسی بهترین هستند و کیفیت دوربین در فیلم‌برداری و ضبط ویدیو در موارد نامبرده شده در این مقاله معیار ما برای انتخاب نخواهد بود. هر چند که دوربین‌های ارائه شده در این لیست بسیار باکیفیت بوده و برای ضبط ویدئو نیز گزینه مناسبی هستند.
1402/8/13
بیشتر

تمیز کردن ماشین لباسشویی با مواد مختلف

گرد و خاک لباس‌ها، مواد شوینده و مواد معدنی موجود در آب‌های سخت به مرور در قسمت‌هایی از لباسشویی که قابل دیدن نیستند، باقی می‌مانند و باعث رشد کپک‌ها، باکتری‌ها و ایجاد بوی بد در آن می‌شوند. اگر احساس می‌کنید ماشین لباسشویی شما بو گرفته است و لباس‌ها خوب تمیز نمی‌شوند، وقت آن رسیده که لباسشویی خود را تمیز کنید. اما چگونه می‌توان یک ماشین لباسشویی را تمیز کرد؟ در این مطلب ما چند روش و نکته برای تمیزکردن آسان لباسشویی آورده‌ا‌یم. با استفاده از این روش‌ها هر شش ماه یکبار لباسشویی را تمیز کنید تا هر گونه کپک، کثیفی و بوی نامطبوع در دستگاه از بین برود.
1402/6/8
بیشتر

خرید پلیور از فروشگاه اینفینیتی با قیمت ارزان

می دانید که بهترین جا برای خرید پلیور و بافت زنانه کجاست؟ شما هم به دنبال بررسی انواع بافت مردانه و زنانه هستید؟ از بهترین لباس های مردانه می توان به پلیورها اشاره کرد. با نزدیک شدن به فصل پاییز و زمستان، بسیاری از آقایان ترجیح می دهند که شیک ترین انواع محصولات یاد شده را تهیه و خریداری کنند. با پوشیدن لباس مذکور می توانید بسیار شیک پوش به نظر برسید. همچنین لباس یاد شده می تواند شما را در برابر سرما محافظت نماید. شما می توانید لباس یاد شده را به راحتی با سایر لباس های زمستانی خود ست کنید.
1402/6/2
بیشتر

آیا تزریق ژل باسن خطرناک است؟

تزریق ژل به باسن یکی از روش‌های حجم‌دهی به این ناحیه از بدن است که در حال حاضر به‌عنوان یک روش مرسوم و البته محبوب شناخته می‌شود. افرادی که می‌خواهند ناحیه باسن را برجسته و بزرگ‌تر کنند، اما در عین حال نمی‌خواهند برای آن هزینه زیاد صرف کنند در ابتدا تزریق پرکننده‌ها را انتخاب خواهند کرد. از بین پرکننده‌‌‌‌‌های موجود تزریق ژل و فیلر راهی آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر است. در غیر این صورت افرادی که دارای چربی مازاد هستند، می‌توانند از نواحی دارای چربی مثل شکم، پهلو و ران‌ها برای انتقال چربی به باسن استفاده کنند،اما این روش نیازمند جراحی بوده و هزینه بیشتری را به متقاضی تحمیل می‌کند.
1402/5/28
بیشتر
مطالب تصادفی

مهریه

مهریه، مالی است که مرد به نشانه محبت در هنگام ازدواج به همسر خود میپردازد و یا مسولیت پرداخت آن را به عهده میگیرد. اما این مهریه که باید نشانه مهر و محبت و عشق بین زوجین باشد در سالیان اخیر موجب مشکلات فراوانی شده است، به طوریکه به محل کسب درآمد برای برخی تبدیل شده است و مردان زیادی را هم در گوشه زندان قرار داده است. اما آیا مهریه موفقیت و تداوم زنگی را تضمین میکند؟
1397/3/21
بیشتر

آرایش عروس

آرایش عروس یک از موضوع هایی است که در دنیای امروزه از اهمیت بسیار زیادی در بین دختر خانم ها برخوردار است ، هر خانمی دوست دارد در روز عروسیش در بهترین و زیباترین حالت ممکن آرایش شود و در روز مراسم عروسیش بدرخشد ، ما در این مطلب به شما دختر خانم های عزیز هر چیزی که در رابطه با آرایش عروس است را توضیح می دهیم ...
1397/5/27
بیشتر

سایت عروسی و سایت مراسم عروسی

آقایان و خانم های عزیز وقتی می خواهند ازدواج کنند ناخوداگاه دچار استرس و نگرانی می شوند که عروسی و مراسم عروسیشان چگونه برگذار شود ، وب سایت عروسین در این وسط به کمک شما عزیزان می آید و به عنوان یک سایت عروسی و یک سایت مراسم عروسی به شما کمک خواهد کرد تا یک مراسم عروسی بدون دغدغه را برگذار نمایید که ...
1397/7/8
بیشتر

دنیای مد و زیبایی

دنیای مد و زیبایی و جذابیت های آن امروزه در بین خانم ها و اقایان طرفدارهای زیادی را پیدا کرده است که مد و زیبایی و دنیای آن شامل موضوعات مختلفی می باشد از جمله : مدل مانتو , مانتو , لباس شب ، لباس مجلسی , مدل کت و دامن , مدل مو , مو , حلقه ازدواج ، سرویس طلا , رنگ سال , دکوراسیون ، دکوراسیون داخلی , مدل پرده , دکوراسیون منزل , مد فشن که ...
1397/7/13
بیشتر

سفارش لباس عروس

هر دختر خانمی از بچگی آرزوهای خیلی بزرگی دارد و در رویاهای کودکانه خود به آرزو ها و هدف های خود فکر می کند ، یکی از مهمترین و زیباترین آروزهای هر دختری داشتن یک مراسم عروسی شیک و زیبا است و مهمترین قسمت این مراسم لباس عروسی است که می پوشد و همواره آرزوی داشتن یک لباس عروسی زیبا را در سر می پروراند ...
1397/5/25
بیشتر

حقوق زن

زنان مصر باستان از عالیترین مزایای‏ اجتماعی و حقوقی زمان خود برخوردار بوده‏اند. چنانکه شاید هنوز هم زنان بسیاری از کشورهای‏ جهان کنونی بر مقام و منزلتی که آنان داشته‏اند،غبطه‏ برند.بقول«ماکس مولر»محقق معروف آلمانی در جهان،هیج ملت نوخاسته و یا کهنسالی را نمیتوان‏ یافت که در آن،مقام و مرتبه زن بپایه و منزلتی که‏ زنان وادی نیل داشته ‏اند،رسیده باشد»
1397/10/23
بیشتر
تگ ها

برگزاری عروسی

خانه داری مدرن

دی جی مریم

خانه داری نوعروس

عقد

بعد از ازدواج چگونه بچه دار شویم

بعد از ازدواج

داماد و عروس خوشگل

زیبایی اندام زنان

آداب و رسوم عروسی در کردستان

راهنمای جامع عروسی

فال و طالع بینی روزانه

آداب و رسوم عروسی در شیراز

نامزدی به انگلبسی

عروس استانبول

سایت عروس ایرانی

دانستنی های پیش از ازدواج

سالگرد ازدواج شعر

دستگاه مه ساز یخ خشک

جهیزیه عروس

عروس و داماد باحال ایرانی

جهیزیه به انگلیسی

ازدواج مجدد

مجله عروس الخلیج 2014

خواستگاری پیمان

مراسم ازدواج بهای ها

سبک زندگی ایرانی اسلامی

فال و طالع بینی

مراسم عقد ایرانی

مراسم ازدواج اهل حق

معاشقه به انگلیسی

خدمات مجالس

آشپزی با مرغ

برگزاری مراسم عروسی ارزان

داماد و عروس کرد

مراسم نامزدی در ایران

روابط جنسی و زناشویی

پوست و زیبایی مجله

متن کارت عقد

دفترچه برنامه ریزی عروسی

مراسم ازدواج دانشجویی

مجله عروسک سخنگو

سالگرد ازدواجتان مبارک

عروس ایرانی

دانستنی های بعد از ازدواج

جهیزیه عروس جنجالی

دوران آشنایی قبل ازدواج

هزینه برگزاری جشن عروسی

تعریف نوزاد و کودک

سایت عروسی بزرگ

نظر شما

جستجو در مجله عروسی
دسته بندی های مجله عروسی
تبلیغات در عروسین
جهت ثبت مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود در وبسایت عروسین و پیدا کردن هزاران مشتری و رونق بخشیدن به مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود ، مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود را از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت کنید :

ثبت کسب و کار
اینستاگرام عروسین
اینستاگرام وبسایت عروسین