صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

برنامه ریزی عروسی
توسط : مدیر سایت در تاریخ : 1402/4/16 در مطالب : برنامه ریزی عروسی

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

برای اینکه بتوانید ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنید از روشی که در این مقاله قرار است با هم طی کنیم می‌توانید پیروی کنید.

 

مرحله اول: ورود به بخش وام ازدواج

 

ابتدا در نوار آدرس مرورگر خود ve.cbi.ir را وارد کنید سپس مانند تصویر گزینه موردنظر را انتخاب کنید:

مرحله دوم: ورود به بخش ثبت نام جدید

سپس در صفحه باز شده در نوار سمت راست تصویر گزینه ثبت نام جدید را انتخاب کنید تا به صفحه اول فرم ثبت نام وارد شوید:

در این صفحه از شما اطلاعاتی مانند شماره ملی، تاریخ تولد، تاریخ عقد و شماره همراه همچنین نوع عقد و استانی که می‌خواهید در آن وام ازدواج دریافت کنید را می‌بایست وارد کنید و سپس گزینه ادامه را بزنید:

نکته:‌ شماره همراه می‌بایست به نام خود متقاضی و در صورتی که زیر ۱۸ هستید می‌توانید شماره همراه پدر نیز استفاده کرده ولی با این تفاوت که شماره ملی مالک خط در کادر پایین‌تر وارد کنید.

مرحله سوم: انتخاب بانک، وضعیت ایثارگری و آدرس و سایر مشخصات

 در صفحه دوم فرم نیاز است که در صورتی که آقا هستیم وضعیت خدمت خود را مشخص کرده که از بین گزینه ها در صورتی که دارای کارت پایان خدمت و معافیت هستیم گزینه اول، اگر در حال گذراندن خدمت سربازی هستیم گزینه دوم و در صورتی که هیچ‌کدام از این شرایط را نداریم گزینه سایر را انتخاب می‌کنیم.

در قسمت بعدی فرم نیاز است که وضعیت ایثارگری را انتخاب کنیم که برای افرادی که شرایط ایثارگری دارند گزینه دارم و کسانی که شرایط ندارد گزینه ندارم را انتخاب می‌کنند، دقت داشته باشید که طبق بخشنامه بانک مرکزی به افرادی که دارای شرایط ایثارگری هستند مبلغ وام ۲ برابر پرداخت می‌گردد.

در قسمت بعدی شهر محل سکونت را انتخاب سپس بانک موردنظر خود را در کادر بعد وارد کرده و از بین لیست شعبات شعبه پیشنهادی خود را ثبت می‌کنیم.

در صورتی که می‌خواهید به همراه همسر خود در یک شعبه و یک بانک وام خود را دریافت کنید کادر شماره ملي همسر را با کد ملی شخص پُر می‌کنیم و در غیر این صورت آن را خالی می‌گذاریم.

در کادرهای بعدی شماره تلفن ثابت، ایمیل (ضروری نیست)، کد پستی محل و آدرس دقیق محل سکونت خود را وارد می‌کنیم و در انتها کدی که از طرف سامانه پیامک شده است را در کادر کد تایید تلفن همراه وارد می‌کنیم سپس حاصل عبارت را در کادر

مقابل وارد می‌کنیم و گزینه ثبت نام انتهای صفحه را می‌فشاریم، بعد از این مرحله در صورت ثبت اطلاعات به صفحه بعد وارد شده و کد رهگیری به شما نمایش داده شده و برایتان پیامک می‌شود.

مرحله آخر: انتظار برای تایید شعبه

پس از تکمیل هر کدام از متقاضیان نیاز است که منتظر پیامک تاییدیه بانک باشید که به محض دریافت پیامک تا ۱۲ روز کاری از زمان دریافت پیامک زمان دارید که به شعبه تایید شده مراجعه کرده و جهت ارائه مدارک هویتی، عقد و ضامن اقدام کرده و وام خود را دریافت کنید، مدارکی که در شعبه از شما درخواست می‌شود شامل این موارد است:

  1. اصل و کپی سند ازدواج ( معمولاً تمامی صفحات)
  2. اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه زوجین
  3. اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دائم) زوجین
  4. اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دائم) ضامن
  5. کد پستی ۱۰ رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین
  6. کد رهگیری ۱۰ رقمی دریافتی از سایت

در صورتی  که سوالی در مورد روند ثبت نام دارید می‌توانید با مراجعه به سامانه vamezdevaj سوال خود را از کارشناسان این مرکز بپرسید و در صورتی  که بانک موردنظر شما در لیست بانک‌ها نبود نیز می‌توانید با مراجعه به فرم ثبت نام وام ازدواج این مرکز در جهت ثبت سریع‌تر وام ازدواج خود اقدام کنید.

دقت داشته باشید که روند تایید شعبه ممکن است بیش از یک هفته به طول بیانجامد اگر این روند بیش از ۱ ماه زمان برد می‌توانید بانک خود را تغییر دهید.

به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir

صفر تا صد ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir برای اینکه بتوانید ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنید از روشی که در این مقاله قرار است با هم طی کنیم می‌توانید پیروی کنید.
1402/4/16
بیشتر

ایده های جالب برای مراسم عروسی

آیا از مراسم عروسی سنتی عروس و داماد خسته شده‌اید؟ برای اینکه چیزها را کمی تغییر دهید، این چهار راه بهترین ایده های جالب برای مراسم عروسی می باشند پس ما با باشید تا جدیدترین و عالیترین ایده های مراسم عروسی 2019 را با شما در میان بگذاریم ...
1397/11/26
بیشتر

چگونه به سالمندان در مراسم عروسی خوش بگذرد ؟

برای بسیاری از ایرانی ها که مراسم ازدواج خود را برنامه‌ریزی می‌کنند، وجود داشتن سالمندان و دوستانشان در مراسم عروسیشان بیش‌ترین اهمیت را دارند . در اینجا ۵ راه برای اطمینان از اینکه مهمانان نسل بزرگ‌تر شما در مراسم عروسی شما اوقات خوشی و زیبایی دارند ، وجود دارد که ما انها را با شما در میان می گذاریم ...
1397/11/23
بیشتر

راهنمای برنامه‌ریزی عروسی سال ۲۰۱۹

تو نامزد شدی ! تبریک ! ما خیلی خوشحالیم که با سفر برنامه‌ریزی عروسی به شما کمک می‌کنیم . چه در حال حاضر برنامه‌ریزی خود را برنامه‌ریزی کرده‌اید یا قبلا ً در نیمه راه سفر خود هستید ، می‌دانیم که گاهی اوقات عروسی می‌تواند کمی سخت شود . بسیاری از عناصر مختلف برای فکر کردن وجود دارد ، از بودجه شما گرفته ، تا انتخاب تامین کنندگان تان ، برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه دوست دارید در کجا به ماه‌عسل بروید ، وجود دارد . برای اینکه کمی ساده‌تر شود ، نگاهی به این می‌اندازیم که زوج‌های جوان به چه ترتیبی تامین کنندگان خود را انتخاب می کنند ، ما امیدواریم که این راهنمای برنامه‌ریزی عروسی شما را در مسیر درست قرار دهد و روز عروسی شما را حتی آسان‌تر کند !
1397/11/19
بیشتر

نحوه کاهش استرس در حین برنامه‌ریزی عروسی

برنامه‌ریزی برای عروسی می‌تواند بسیار پر استرس باشد : فشار مالی, احساسات, محدودیت‌های زمانی ، تاریخ, فشار از خانواده و دوستان را تنظیم کردید ، بنابراین در اینجا چند نکته در مورد اینکه چطور می‌توانید این عوامل استرس زا را کاهش دهید و در حین برنامه‌ریزی مراسم عروسی آرامش داشته باشید.
1397/11/17
بیشتر

سایت عروسی و سایت مراسم عروسی

آقایان و خانم های عزیز وقتی می خواهند ازدواج کنند ناخوداگاه دچار استرس و نگرانی می شوند که عروسی و مراسم عروسیشان چگونه برگذار شود ، وب سایت عروسین در این وسط به کمک شما عزیزان می آید و به عنوان یک سایت عروسی و یک سایت مراسم عروسی به شما کمک خواهد کرد تا یک مراسم عروسی بدون دغدغه را برگذار نمایید که ...
1397/7/8
بیشتر
مطالب پیشنهادی

چگونه بهترین عطر برای عروس انتخاب کنیم؟

شب عروسی، شبی جادویی و فراموش نشدنی در زندگی هر زوج جوان است. هر زوجی آرزوی برگزاری جشنی باشکوه و خاطره‌انگیز را در سر می‌پروراند و سعی میکند همه چیز بهترین باشد از انتخاب لباس عروس و داماد تا اکسسوری و عطر همگی نقش بسزایی دارند. هر کدام به نحوی میتواند در این شب نقش کلیدی داشته باشد اما عطر میتواند فراتر از یک اکسسوری عمل کند. عطر، جادویی نامرئی است که در هوا پخش می‌شود و خاطره‌ای ماندگار از این شب رویایی را در ذهن حک می‌کند. با هر نفس، رایحه عطر عروس و داماد در هم می‌آمیزد و سمفونی عاشقانه‌...
1403/3/24
بیشتر

5 تا از بهترین سایت های فروش فالوور اینستاگرام

با تأثیرگذاری روزافزون شبکه‌های اجتماعی بر فعالیت‌های تجاری و شخصی، اهمیت استفاده از ابزارها و سرویس‌هایی که به بهبود حضور در این پلتفرم‌ها کمک می‌کنند، بیش از پیش احساس می‌شود. در بین این شبکه‌ها، اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین و پویاترین آنها، به عنوان یک فضای اصلی برای ارتباط با مخاطبان، ارایه محتوا، و بهبود شناخت برند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله، قصد داریم پنج سایت معتبر و قابل اعتماد که خدمات متنوعی برای بهبود و توسعه حساب‌های اینستاگرام ارائه می‌دهند، به شما مع...
1403/3/3
بیشتر

هلی شات عروسی چیست و قیمت آن چقدر است؟

امروزه بسیاری از افراد از هلی شات برای فیلم برداری از مراسم عروسی خود استفاده میکنند. در اینجا توضیحاتی درباره بهترین هلیشات های عروسی و راهنمای خرید آن ارائه میکنیم.
1403/2/24
بیشتر

سایه دلار 70 هزار تومانی بر تجهیزات آزمایشگاهی

در چند سال گذشته، شرکت‌هایی که برای کار خود نیاز به تجهیزات خارجی دارند، به‌خصوص آزمایشگاه‌های مواد که با دستگاه‌های آنالیزی سر و کار دارند، تاثیر افزایش قیمت دلار را حس کرده‌اند. این تجهیزات می‌تواند یک ترازوی ساده‌ی دو رقم اعشار یا یک دستگاه چند میلیون دلاری باشد. متاسفانه در کنار افزایش نرخ دلار، تحریم‌های ایران هم شرایط را بیش از پیش سخت‌تر کرده است.
1403/2/3
بیشتر

بهترین مارک سشوار چرخشی حرفه ای چیست

سشوارهای چرخشی به عنوان نسل جدیدی از سشوارها، با ترکیب سشوار و برس حرارتی، به شما این امکان را می دهند تا به راحتی موهای خود را خشک و حالت دهید. اما با توجه به برندهای مختلف موجود در بازار، انتخاب بهترین مارک سشوار چرخشی ممکن است کمی گیج کننده باشد. این مقاله جامع به شما کمک می کند تا با شناخت ویژگی های کلیدی برندهای معتبر بهترین سشوار چرخشی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.
1403/1/28
بیشتر

6 فاکتور مهم که قبل از رزرو باغ تالار باید بدانیم

رویای یک جشن عروسی به یاد ماندنی در سر دارید؟ دنبال باغ تالاری هستید که زیبایی، شکوه و خاطره ای فراموش نشدنی را به شما هدیه دهد؟ انتخاب باغ تالار مناسب، یکی از مهم ترین تصمیمات در فرآیند برنامه ریزی عروسی است. تالاری که نه تنها زیبایی و شکوه مراسم شما را تضمین کند، بلکه با ارائه خدمات باکیفیت، خاطره ای خوش و به یاد ماندنی را برای شما و عزیزانتان رقم زند.
1403/1/6
بیشتر
مطالب تصادفی

خیانت در ازدواج

خیانت یکی از مسایلی است که در سالیان اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. با پیشرفت و شهری شدن بیشتر زندگی ها و شکسته شدن برخی تابو ها، حالا فرصت بیشتری برای صحبت راجع به این موارد وجود دارد. اکثرا تصور بر این است که این مرد ها هستند که خیانت میکنند، اما خانم ها نیز خیانت میکنند ...
1397/3/24
بیشتر

نکاتی مهم در مورد آرایش عروس

در مراسم عروسی مهمترین چیزی که وجود دارد آرایش عروس می باشد و عروس خانم ها باید توجه زیادی را قبل از رفتن به آرایشگاه نسبت به این موضوع داشته باشند ، ما در این مطلب از مجله عروسی نکات مهم در رابطه با آرایش عروس را با شما در میان می گذاریم تا شیکترین آرایش را در روز مراسم عروسی داشته باشید ...
1397/7/18
بیشتر

اسپری برنزه برای عروس

بسیاری از عروس‌ها و ساقدوش‌ها به عنوان بخشی از آماده‌سازی‌های زیبایی خود برای روز خاص خود ، اسپری برنزه را انتخاب می‌کنند . اگر می‌خواهید در مراسم عروسی یک درخشش در برابر نور خورشید داشته باشید ، از اسپری برنزه استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیشتر شبیه سیندرلا به نظر می‌رسید تا کدوتنبل ، با ما باشید در ادامه مطلب ...
1397/12/8
بیشتر

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ۲۰۱۸

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه برای کسانی مناسب است که از موهای بلند خود خسته شده و می خواهند یک ظاهر متفاوت و جذاب برای خود درست کنند ، مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه انواع متفاوتی دارد که بستگی به شکل هندسی صورت دارد مثلا برای صورت های کشیده یا صورت گرد مدل های مختلفی وجود دارد تا ظاهری زیباتر برای شما ایجاد کند ...
1397/8/1
بیشتر

ایده های ولنتاین 2019

دنبال چند ایده عالی برای سورپرایز کردن شریک زندگی خود در روز ولنتاین هستید ؟ مشخصا، بسیاری از ما عاشق زوج‌های عاشق هستیم ، بنابراین سنت ولنتاین یک بهانه خوب برای این است که شریک شما چیزی خاص مانند " من دوستت دارم " را هدیه بگیرد. در روز والنتاین شما نشان می‌دهید که شما عاشق شریک زندگی هستید ، با ما باشید در ادامه مطلب بهترین ایده های ولنتاین 2019 را مشاهده کنید ...
1397/11/19
بیشتر

مژه مصنوعی برای عروس

با در نظر گرفتن مژه‌های خود به مرحله بعدی برای روز عروسی خواهید رسید ؟ بسیاری از عروس‌ها تصمیم می‌گیرند که توجه ویژه‌ای به مژه های خود داشته باشند . اما همین رفتار برای تک‌تک افراد درست نیست . ما در اینجا سه روش مشهور برای برجسته کردن مژه‌های خود در روز عروسی را با شما در میان می گذاریم ...
1397/11/20
بیشتر
تگ ها

معاشقه ایرانی

مهارت های زندگی برای نوجوانان

سایت عروس سرا

آموزشی کودکان

روابط جنسی و زناشویی

هزینه برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

نمایشگاه نوزاد و کودک

آداب و رسوم عروسی در لرستان

برند های برتر عروسی

دکوراسیون

خیانت به همسر

سایت عروسی بازیگران

دوران آشنایی با نامزدی

کارت عروسی خارجی

راهنمای عروسی در اصفهان

عروسی باکلاس ایرانی

خواستگاری پیمان

آموزش مسائل زناشویی

مراسم عقد کنان

آشنای دوران نامزدی

طرزتهیه انواع سالاد و اردور

محتوای آموزشی

عشق در دوران آشنایی

داماد خجالتی

خواستگاری به انگلیسی

سالگرد ازدواج شعر

نامزدی به انگلبسی

مجله عروس

خرید عروسی نداشتم

داماد و عروس زیبا

خیانت زن به شوهر به انگلیسی

کارت عروسی متن

دفتر خاطرات عروسی

مطالب پزشکی و سلامت

کارت دعوت تولد بزرگسال

مهارت های زندگی موفق

مراسم ازدواج اهل حق

مجله عروسک سخنگو

برنامه ریزی عروسی نوعروس

عروس و داماد زیبا

مراسم ازدواج

دانستنی های بعد ازدواج

مجله پزشکی و سلامت

سبک زندگی سالم

سبک زندگی ژاپنی ها

بارداری هفته اول

جهیزیه عروس

برنامه ریزی برای عروسی

متن کارت عقد کنان

دکوراسیون داخلی منزل

نظر شما

جستجو در مجله عروسی
مطالب جدید مجله عروسی
دسته بندی های مجله عروسی
تبلیغات در عروسین
جهت ثبت مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود در وبسایت عروسین و پیدا کردن هزاران مشتری و رونق بخشیدن به مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود ، مجموعه ، کسب و کار یا خدمات عروسی خود را از طریق لینک زیر به صورت رایگان ثبت کنید :

ثبت کسب و کار
اینستاگرام عروسین
اینستاگرام وبسایت عروسین